Nejnovější recenze ze sekce Parní hrnce na příkrmy

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2023

(naposledy upraveno 5. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Dobrý :-)
dBb Remond MultiChef 6v1 Grey

dBb Remond MultiChef 6v1 Grey

Ověřený zákazník MALL.CZ Jiří

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

používal jsem jej 3 dny, pak přestala pracovat tepelná jednotka, takže je funkční pouze mixér, dnes jdu zboží reklamovat

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Božena

Přidáno: 7. února 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Dobry produkt
  • žádná

Přidáno: 25. ledna 2023

• vaření v páře a mixování v jedné nádobě
  • vše, co je v kontaktu s jídlem, je z plastu (snad kromě nožů u mixéru)
  • plastové části špatně dostupné a tedy těžko umyvatelné (mnoho záhybů, do kterých se nejde dostat)
  • plast zabarvený již po prvním použití
  • celková konstrukce nepůsobí příliš odolně
  • časovač zastaralý - manuální kolečko, které se během vaření neposouvá, takže těžko odhadnout zbývající čas, v dnešní době by mohlo být digitální

Celkově velké zklamání. Za tu cenu bych čekala něco lepšího, asi se platí hlavně značka.
S ohledem na množství plastu a špatnou omyvatelnost nebude vaření pro děti v tomto hrnci nejzdravější (tak, jak se to výrobce snaží prezentovat).

Babymoov Nutribaby+ XL

Babymoov Nutribaby+ XL

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2022

• OK

Ověřený zákazník Elkam Pavel

Přidáno: 16. května 2022

Zakoupeno v Elkam

Perfektní, byl to dárek a obdarovaní na něj pějí samou chválu.

Béaba Babycook Solo neonový

Béaba Babycook Solo neonový

The_ERROR The_ERROR

Přidáno: 17. března 2022

• opravdu skvělý pomocníck, dokud funguje
  • skvěle se ovládá
  • dokud pracoval velmi jsme s nim byly spokojeni
  • jeho 2 letá životnost je docela bída, za ty peníze bych čekal trochu lepší, přece jen

Přístroj je to opravdu dobrý, jednoduchý jak na obsluhu, tak údržbu, nádobka je na ideální množství a vaří skvěle. Musím uznat, že jsme ho opravdu nešetřili a 1,5 roku se v něm vařilo jídlo pro dceru skoro denně, takže nedávám úplně špatné hodnocení, protože si to možná odpracoval, ale hodně mě zklamal důvod, na čem odešel. Spokojenost byla veliká, ale po 2 letech provozu z něj najednou "něco" vyteklo a po rozebrání jsem zjistil, že vanička na vodu je prožraná korozí na vícero místech. Tohle považuji ovšem za velké faux pas. Zase o tolik by asi trochu tlustčí plech, či nějaká úprava a zesílení okolo topné spirály asi nestálo. O to víc mě to mrzí, protože jsme s ním byli velmi spokojeni, bohužel tahle oprava by byla už nerentabilní.

Mám tak z přístroje poněkud smíšené pocity. Zrovna tenhle druh závady mě teda překvapil a z ekologického hlediska je to škoda, protože jinak je moc pěkně udělaný i zevnitř, jak nyní můžu říct. Ale životnost vyhřívané vaničky je docela bída, naneštěstí a koupě s tímto vědomím už dostává trochu mezery.

Jinak pomocník je to výborný.

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2021

• Skvělý pomocnik

Barbara Szarzecová Kaspřáková Barbara Szarzecová Kaspřáková

Přidáno: 20. září 2021

• Kdyby fungoval tak jak má, tak je určitě skvělý
  • Víko netěsní, teče všude voda

Nevím zda jsem měla smůlu. První hrnec jsem reklamovala po měsíci. Problém byl netěsnící víko. Jak mile hrnec začal vařit párou, těsnící zobáčky vyskočili a povolili. Tím pádem pára unikala spodem hrnce, všude samá voda. Hrnec byl reklamován, vráceny peníze. Kupován další přímo z webu Philips. Opět ten samý problém.
Mrzí mě to protože to byl velký pomocník. Ale potřetí už nekoupím. Bohužel po špatné zkušenosti znovu nekoupím.

Ověřený zákazník MALL.CZ Martina

Přidáno: 25. srpna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Naprosto skvělý pomocník pro maminky začínající s příkrmy :-)

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Pěkný, vzhled, jednoduché a rychlé ovládání. Snadno umyvatelny. Za mě spokojenost

Přidáno: 13. června 2021

• Fungoval rok bez problémů.
  • Rychlá příprava příkrmů pro dítě.
  • Po roce odešel motor.
  • Servisní firma nám sdělila, že s mixérem se smí mixovat pouze 5s, pak na 5s přestat. Nemačkat po dobu delší než 30 s, jinak se produkt přehřeje a okamžitě odejde motor. To činí produkt nepoužitelným!!! Navíc s tímto postupem nebude strava dostatečně rozmixovaná.
  • Arogantní jednání servisní firmy Andys Czech s.r.o. - snažili se najít jakékoliv pochybení byť irelevantní - např. produkt nedodán v originální krabici (kdo si uchovává doma krabice od všech spotřebičů, kdyby je náhodou někdy reklamoval???).
  • Neuznána reklamace.
  • Předražený produkt.

Maminky, nedoporučuji Vám koupi mixéru Babymoov. Raději si pořiďte klasický napařováček a pořádný mixér do kuchyně, který využijete i až děti odrostou....

Ověřený zákazník Pilulka.cz [email protected]

Přidáno: 20. května 2021

Zakoupeno v Pilulka.cz

Výborný výrobek, ušetří spoustu času, i nádobí.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Je velmi drahý na to, že pořádně nemixuje.

Přidáno: 15. února 2021

(naposledy upraveno 16. února 2021)

• Během vaření se dostal plast z nože na hřídel v parním hrnci a následně jeho úlomky do jídla pro naše dítě.

Pomocník to byl dobrý a ušetřil spoustu času. To vše ale do včerejšího (14.2.2020) incidentu, kdy se z nože nalepil plast na hřídel v parním hrnci, který se následně dostal do jídla pro naše dítě. Naštěstí jsme dříve pomývali nádobí než krmili a všimli si toho. Za mě nebezpečný výrobek!

Škoda, že zde nejdou nahrát fotky, rád bych je přidal a podělil se o své zkušenosti.

Tuto stejnou recenzi jsem vložil i na oficiální stránky společnosti PHILIPS + přiložil fotky závady - CENZOR mi to smazal!

Žaneta Žaneta

Přidáno: 28. listopadu 2020

• Hezky vypadá
  • Naprosto nepoužitelný přístroj, u kterého musíte trávit desítky minut kontrolou ohřevu mléka. Následné chlazení, protože nikdy neohřeje mléko na stejnou teplotu. Nebezpečné a nedoporučuji

Vyhozené peníze

Ověřený zákazník MALL.CZ K

Přidáno: 25. listopadu 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Rychle vaření bez nutnosti kontroly, rychle, velmi praktické, využívám denne, nosím sebou
  • Hůře se čistí naparovaci jednotka

Kvalitní vec k dennímu využití, pokud chcete pro dite čerstvé jidlo.
Presnidavky, masozeleninove prikrmy, vsechno

Přidáno: 5. září 2020

• Rychlá příprava prikrmu, zdravé vaření v páře.
  • Vyšší cena.

Oceňuji jednoduchou přípravu- nahážu zeleninu do hrnce a za cca 20 minut je hotovo. Otočím a rozmixuji. Eliminuji množství špinavého nádobí v kuchyni, navíc to, co zbyde, dám do lednice a další den můžu ohřát. Všechno v jednom hrnci. Jsem líná matka a práci si ráda ulehčím:-). Manuál obsahuje i recepty, tak se určitě inspiruji. Jediné, co bych vytkla, je to, že sítko/pařáček mi jde ztuha vytáhnout, ale možná ještě nemám ten správný grif.

Přidáno: 1. září 2020

• Jednoduchost a rychlost použití, ušetření práce v kuchyni, moderní design
  • Vyšší počáteční investice

Největší přínos tohoto přístroje vidím v ušetření práce v kuchyni. Dřív jsem musela vytahovat hrnec a mixér a vše pak omývat. Takto mám vše v jednom přístroji, jehož součásti se velmi rychle a snadno omyjí.
Pomocí přístroje připravuji převážně zeleninové a zeleninovo-masové příkrmy a nikdy jsem neměla problém s tím, že by něco bylo nedovařené nebo naopak převařené.
Přístroj nezabírá ani moc místa na kuchyňské lince a díky modernímu designu hezky vypadá.

Přidáno: 1. září 2020

• nezabere mnoho místa (jde do "výšky" narozdíl od většiny konkurenčních mixérů)
  • jednoduché ovládání i umývání
  • krásně hladké pyré i při použití malého množství potravin
  • opravdu ušetří čas i nádobí, sám se vypne, takže nehrozí připálený hrnec
  • skvělé nejen na příkrmy ale i krémové polévky
  • chybí mi odpočet zbývajícího času vaření
  • nutnost vylít přebytečnou vodu před mixováním
  • jen jedna zamrazovací miska
  • vyšší cena

S přístrojem jsem moc spokojená, vaření příkrmů pro děti je opravdu jednoduché. Líbí se mi, že v kuchyni nezabere moc místa tím, že jde "do výšky" a má jednoduchý design. Obsluha je také velmi jednoduchá (ikdyž po přečtení návodu jsem si nebyla tak jistá, tak po prvním použití už je to opravdu jednoduché a snadno zapamatovatelné, co kam patří). Čištění přístroje je také snadné, jediné zelené sítko se trochu hůře sundává, ale nic hrozného. Samotné vaření v páře je tiché, zapípání přístroje neruší a přitom je dostatečně hlasité, že je slyšet i z jiné místnosti. Trošku mi chybí nějaký odpočet zbývajícího času vaření. Rozmixovat zvládne na opravdu hladké pyré, co mi vadí je, že při překlopení se ze sítka uvolní vyvařená voda, zkoušela jsem mixovat s touto zbylou vodou a pyré bylo hrozně řídké, takže pokaždé musím počkat, a trošku vody vylít, než jdu mixovat. Ale záleží na požadované konzistenci stravy. Funkci ohřívání ani rozmrazování jsem zatím nezkoušela, ale dle návodu je rozmrazování možné pouze v přiložené misce, tudíž při vaření do zásoby je potřeba nejspíš dokoupit další misky.

Zobrazuji 1 - 20 ze 132 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...7